Różne

Zapytaj…

W międzyczasie uzbierała się grupa osób, którzy dosyć bacznie obserwują moje poczynania. Powstaje wiele pytań i wątpliwości. Tym osobom, a także tym, którzy dołączają chcę umożliwić łatwiejszy dostęp do informacji, o tym, czym ja się zajmuję, poza udostępnioną możliwością dyskusji w rozważanych tematach.

Najłatwiej jest ze mną wejść w kontakt poprzez zadanie pytania. Takie pytanie można postawić  na przygotowanej powyżej stronie. Tam można pozostawić  także ewentualne propozycje bądź sugestie.

Zazwyczaj odpowiadam w ramach moich  możliwości  na pytania wynikające z autentycznego zainteresowania tym, co robię. Nie odpowiadam na pytania, które  ingerują w moją sferę prywatną, a także takie, na które odpowiedź wymaga ingerencji w prywatną sferę osób pytających. Cenię sobie własną prywatność, a także szanuję prywatność innych. To jest miejsce do krótkich pytań merytorycznych, a mianowicie takich, którymi mogliby być zainteresowani także inni użytkownicy. Pytania indywidualne  bądź o charakterze prywatnym proszę kierować na mój adres mailowy  dorota.b15@wp.pl

Strona powyższa  będzie systematycznie korygowana i uzupełniana w stały repertuar pytań  oraz odpowiedzi dotyczących mojej wiedzy związanej z tematem intuicji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s